fbpx

Söğütlü Halı Yıkama – Profesyonel Halı Temizleme

Anasayfa » Akçaabat » Söğütlü Halı Yıkama – Profesyonel Halı Temizleme

Kardem Halı Yıkama, Söğütlü halı yıkama fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte.

Söğütlü halı yıkama firmaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile hizmet veren Kardem Halı Yıkama bünyesindeki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, stor perde ve petek temizleme gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz.

Trabzon Söğütlü’de sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz.

Söğütlü halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır. Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçemeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkiler.

Söğütlü Halı Yıkama Fiyatları

Söğütlü halı yıkama fabrikası olarak, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile halılarınızı yıkıyoruz. Söğütlü halı yıkama fiyatları için 7 TL ile  25 TL arasında değişen bir fiyatlandırma çıkmaktadır. Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir, net fiyat bilgisi için bizi arayıp ücretsiz fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Öncelikle halılar bazen evlerinizde yıkama kalktığınız eşyalarınızdır. Oysa halı yıkama sadece su ve deterjanlama ile bitecek bir iş değil, profesyonel işlem gerektiren bir iştir. Neden mi? Çünkü halılar cinslerine göre birçok çeşide ayrılır.

Halı dokumasında kullanılan ipliğe, dokuma şekline, desenine, materyaline hatta ipliklerinde kullanılan boya türüne kadar farklılık gösterir ve bu halı türlerinin hepsinin yıkama şekli de kullanılması gereken deterjan da, durulama ve kurulama ve durulama yöntemi de özenle seçilmelidir.

Kardem Halı Yıkama bünyesindeki Söğütlü Halı Yıkama profesyonel ekibi ve kurumsal yapısı ile halılarınızı çeşitlerine ayırır ve yapılacak doğru işlemi belirlemek için analiz eder. Akabinde yapılan temizleme işlemi ile halılarınız anti-bakteriyel deterjanlar ve son teknoloji halı yıkama makineleri ile temizlenir, mikroplardan ve bakterilerden uzak kapalı ve steril ortamlarda kurutulduktan sonra hızlı teslimat ile adresinize teslim edilir.

Söğütlü’de halı yıkama fabrikası arayışınız varsa Kardem Halı Yıkama Hizmetleri firması bu ihtiyacınızı profesyonel ve modern ekipmanları ile giderebilir.

akçaabat Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söğütlü Halı Yıkama ekibi olarak dikkat etmeniz gereken kriteri sizinle paylaşmak istedik. Öncelikle halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek profesyonel bir ekip  ve bu ekip tarafından analiz edilmesi gerekir. Halının cinsine göre uygun yıkama yöntemi, deterjanı ve duruma şekli belirlenir.

Kullanılan deterjanın anti-bakteriyel olması ve sağlığa zararlı maddeler içermemesi aynı zamanda kaliteli olması gerekmektedir.

Biz Söğütlü Halı Yıkama olarak size hizmet verirken kaliteden öndün vermiyor, küçük hesaplamalar yaparak masraftan kaçınmıyoruz. Çünkü kurumsal yapımız gereği bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti yaratmak ve sizin için tek seçim olmaktır. Halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken her şeye büyük bir özen ve titizlikle sizin yerinize dikkat eden bir ekip Söğütlü Halı Yıkama’da size hizmet vermek üzere bulunuyor.

Halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi ürünlerin temizliğinin ne kadar zor olduğunun ve bu durumun ev hanımları için ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Hatta bu eşyalarını herhangi bir firmaya verdikten sonra memnun kalmayan bir çok mutsuz müşteriyi dinledik ve onların yüzünü bu konuda güldürdük.

Bu sektörde güven çok önemlidir. Özellikle temizlik konusunda kadınlar referans ile seçim yaparlar. Bu hepimiz tarafından bilinmektedir ve halı yıkama firmasından memnun kalmış her kadın bizim için en az 20 mutlu müşteri demektir. Biz bunun bilincinde olan ve kazandığımız müşterilerimize ömür boyu hizmet vermeyi amaçlayan, Söğütlü Kardem Halı Yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firma olmayı hedefliyoruz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir.

Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Sizi ve halılanırınızın temizliğini en az kendimiz kadar düşünüyor , büyük bir titizlik ve özenle kendi eşyalarımızı temizlermiş edası ile tüm işlemleri yapıyoruz. Eğer siz de Söğütlü halı yıkama firmaları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz şuan doğru adrestesiniz.

Bölgemizin tek kurumsal halı yıkama firması olan Kardem Halı Yıkama bünyesindeki bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Söğütlü Halı Yıkama olarak bir telefonunuzla halılarınızı ücretsiz servisimiz ile gelip evinizden alıyoruz. Yıkama, durulama ve  kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra yine ücretsiz servis ağımız ile adresinize teslim ediyoruz. Halı, koltuk, yorgan, battaniye, yatak yıkama, stor perde yıkama gibi ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek.

Şunu unutmayın ki sağlıklı bir hayat hijyenik evlerimizde geçirilen hayattır!

Kardem Halı Yıkama Fabrikası

2019 yılında bu sektöre fark yaratacak genç ve dinamik ekip ile giriş yapan Kardem Halı Yıkama, Trabzon’da özellikle Merkez ve yakın ilçelerde oluşturduğu farklı birimler ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Ücretsiz Servis

Trabzon’un Merkezi Bölgelerine ücretsiz servis

Kurumsal Hizmet

2019 yılından beri süregelen kurumsal hizmet anlayışı

Garantili Yıkama

Halılarınız Kardem Halı Yıkama garantili olarak yıkanır

Hızlı Teslimat

Sizlere söz verilen günde hızlı teslimat garantisi

| Site haritası yolu gösterir.| Halı Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp