fbpx

Akçaabat Koltuk Yıkama – Koltuk Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Akçaabat » Akçaabat Koltuk Yıkama – Koltuk Yıkama Fiyatları

İçindekiler

Yaşam alanlarımızda dekoratif bir görünüm kazandırmak ve mekanda oturma alanlarınız zenginleştirmek için kullanılan koltuklarınız zamanla toz birikmesine neden olur. Bu tozlar bakteri ve mikrop üremesini sağlar.

Toz ve kire maruz kalan koltuklar ev akarı bakterilerini üretir ve çeşitli solunum hastalıklarını meydana getirir. Bu yüzden koltuklarınızın düzenli olarak yıkanması gerekir. Ev imkanlarında koltuk yıkama yapılması zorlu bir işlemdir. Ayrıca evde yıkadığınız koltuklar sadece yüzeysel olarak yıkanabilir. Derinlemesine temizlik ve %100 hijyen için Akçaabat yerinde koltuk yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Önemi

Uzun zaman geçirilen koltuklar kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenir ve tozlanır. Kirlenen koltukların içerisinde gözle görülmeyen canlılar ürer ve çoğalır. Bu canlılar toz ile meydana gelebilen ev akarları, uyuz ve mayt gibi bakterilerdir. Evinizde bulunan koltuklarınızın temiz kalması özellikle küçük çocukların bulunduğu ortamlarda koltuk temizliği önem taşır. Koltuklarda ki toz birikintisi özellikle solunum hastalığı olan bireylerin sağlığını tehdit eder.

Peki bu durumların önüne geçmek için ne yapılmalıdır? Aslında bu sorunun cevabı uygulamada çok basit. Ama günümüzde birçok kişi profesyonel koltuk yıkama firmalarından hala habersiz durumdadır.

Akçaabat koltuk yıkama firmamız profesyonel ekibiyle beraber koltuklarınıza zarar vermeden kumaş dokusunu bozmadan ve %100 hijyenik olarak koltuk yıkama çalışması yapmaktadır. Kullanılan ürün kalitesi, teknolojik cihazlar, personel deneyimi ile koltuklarınız yeni gibi ve tozlardan arındırılmış olarak yıkanır ve sizlere teslim edilir.

Akçaabat Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarının büyük bir bölümünü kaplayan koltuklar zamanla kirlenir ve kumaşlarda kötü bir görüntü oluşur. Sürekli kullanılan kumaşlar kirlenmeye bağlı olarak bakteri üretir ve bu bakteriler insan sağlığını tehdit eder.

Bu durumda koltuklarınızı geleneksel yöntemlerle temizlemek kesin sonuç vermez. Marketlerde satılan kimyasal deterjanları kullanmak koltuklarınıza zarar verebilirsiniz. Profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

🔹 Koltuk yıkama yapılmadan önce kumaş türü belirlenerek, kumaşa işleyen lekeler belirlenir.

🔹 Buharlı koltuk yıkama, köpüklü koltuk yıkama, sulu koltuk yıkama yöntemlerinden biri kir ve leke durumuna göre seçilir.

🔹 Koltuk tozlardan arındırılır.

🔹 Koltuğun her köşesi nemlendirilir. Kısa bir süre beklendikten sonra organik şampuanlarla vakumlu cihazlarla koltuk yıkama işlemi başlatılır.

🔹 Vakumlama işlemi yapıldıkça koltuğun suyu ve kiri kustuğunu görmek mümkündür.

🔹Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra durulama işlemi için özel vakumlama yaparak suyun tamamı çekilir ve durulama işlemi bitmiş olur.

🔹 Yıkanıp temizlendikten sonra yaz aylarında 6 saat sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Kış aylarında ise kuruma işlemi 8 saati bulabilir.

Kapsamlı koltuk yıkama için koltuğun derinlemesine işleyen lekelerin sökülmesi ve toz akarlarından tamamen arındırılmış olmalıdır. Doğru teknik, doğru ekipman, uzman personel iş birliği ve teknoloji kullanılarak ucuz maliyetlerle koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Koltuk Yıkama Yöntemleri

Mekan ve kumaş türlerine göre koltuk yıkama seçenekleri tercih edilir. Tüm yıkama seçenekleri alanında uzman Akçaabat koltuk yıkama ekipleri tarafından uzmanca yapılır.

🔹 Sulu Sistem

Su ağırlıklı ve köpüklü olarak yıkama yapılır. Kullanılan köpüğün temizleyici özelliği bulunmaktadır. Koltuğun kumaş olan kısımları su ile ıslatılır. Şampuan eklenerek leke ve kirlerin kusması beklenir. Teknolojik fırçalama cihazı ile koltuk hassas darbelerle fırçalanır. Fırçalama sonrası emiş gücü yüksek cihazlar ile koltuğa nüfuz eden su geri çekilir.

🔹 Kuru Köpük Sistem

Kuru köpük sistemi tercihini aslında koltukların kumaş türü belirler. Kuş tüyü olan koltuklar kesinlikle ıslanmamalı ve kuru köpük sistemi ile yıkanmalıdır. İşletmelerde kullanılan koltuk veya sandalyelerin çabuk kuruması gerektiği için yine kuru köpük sistemi kullanılmalıdır. Kuru köpük işlemi için önce koltuklar tozlardan arındırılır. Özel köpük sistemi için üretilen kaliteli şampuanlar ile köpürtme işlemi yapılır. Köpürtme kuru yapıldığı için mekana herhangi bir zarar vermez. Koltuklar köpüğü emdikten kısa süre sonra kir ve lekeleri kusar. Özel vakumlama cihazlarıyla köpük durulama işlemine geçilir ve yaklaşık bir saat sonra koltuklar kullanıma hazır hale gelir.

🔹 Buharla Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama özellikle evcil hayvan besleyen ve küçük çocuk bulunan mekanlar için tercih edilir. Yüksek ısılı buhar akneleri ile tüm mikrop ve bakteriler tamamen imha edilir. İsteğe bağlı buharla temizlikte şampuan kullanılabilir.

Organik, hijyenik ve kaliteli koltuk yıkama profesyonelliğimizi diğer müşterilerimiz gibi sizlerde yaşayarak göreceksiniz. Akçaabat koltuk yıkama servisimiz hizmet için geldiği zaman hizmet kalitesini ön planda tutar.

| Site haritası yolu gösterir.| Beşikdüzü Koltuk Yıkama |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp