fbpx

Araç Koltuk Yıkama – Araç Koltuğu Temizleme – Trabzon Araba Koltuğu Yıkama

Anasayfa » Araç Koltuk Yıkama – Araç Koltuğu Temizleme – Trabzon Araba Koltuğu Yıkama

İçindekiler

Araba Koltuğu Yıkama hizmetimiz ile ev koltuklarınıza verdiğimiz kusursuz hizmeti araçlarınız içinde sunuyoruz. Özellikle açık renk oto koltukları çok kısa zamanda kirlenirler. Genellikle adı fazlasıyla bilinen araç yıkama firmalarına başvurarak koltukları temizletiriz. Fakat bu firmaların yıkama fiyatları oldukça yüksektir.

Çoğu insan bu fiyatlarla yıkama yaptırmak yerine oto koltuklarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışırlar. Araç koltuğu yıkama hizmetimiz ile her keseye uygun şekilde Trabzon’da oto koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

araç koltuk yıkama- trabzon oto koltuk yıkama

Oto Kuaför

Oto kuaför yani araçların detaylı temizlik bakımına girmesi. Biz https://kardemyikama.com olarak oto kuaför hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Trabzon genelinde hizmet sunan servislerimiz aracınızın bulunduğu yere gelerek orada Araç iç yıkamaTavan yıkamaAraç koltuğu yıkamaTaban halılarının yıkanması ve Oto Kuaför hizmetiniz sunuyoruz. Trabzon koltuk yıkamafirması olarak araç koltuğu yıkama hizmetini de %100 hijyenik olarak yapmaktayız.

Trabzon Araç Koltuğu Yıkama Fiyatları

Araç koltuğu yıkama fiyatları, bazı kriterler doğrultusunda belirlenmektedir.  Arabaların koltuk sayısı en büyük etkendir. Ortalama boyutlarda bir araç koltuğu 180 Tl ile 350 Tl arasında yıkanmaktadır. Araçlar büyüdükçe ve koltuk sayısı arttıkça bununla birlikte fiyatta yükselmektedir.

En ekonomik fiyatlarla araçlarınızı temizletebilmeniz adını fiyatlarımızı en düşük düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Oto koltuk yıkama fiyatları ile herkes araç koltuklarını temizletebilecek. Bizi hemen arayarak arabanız hakkında bilgiler ışığında net fiyat alabilirsiniz.

Trabzon genelinde oto koltuk yıkama fiyatları en ucuz olarak hizmet veriyoruz. 3 yıllık tecrübemiz ile arabalarınızın temizliğini yaparken sizleri de şaşırtmaya devam ediyoruz. Hizmetimiz haftanın her günü verilmektedir.

araç koltuk yıkama fiyatları trabzon

Araç Koltuğu Nasıl Yıkanır?

Müşterilerimiz tarafından Araç koltuğu nasıl yıkanır konusu hakkında bir çok soru alıyoruz. Araç koltuk kumaşları sürücülerin konforu açısından özel olarak üretilirler. Genellikle nefes alan bol delikli kumaşlardan imal edilirler. Temizlikleri tam anlamı ile profesyonellik ister. Peki araç koltuğu nasıl yıkanır?

Araç koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce kumaşa uygun deterjan seçimi yapılır. Koltuklar yüksek çekim gücüne sahip makinelerle vakumlanırlar. Bu sayede tozlardan kurtulurlar. Ardından seçilen yıkama şampuanı ile bir yıkama karışımı hazırlanır. Bu karışım uygun ekipman aracılığı ile koltuklara püskürtülürler. Koltuklardaki leke ve kirler bu sayede kusarak yüzeye çıkar.

Kiri ve lekesi kusturulan koltuklar uygun makine ile yıkanmaya başlanır. Araç koltuğu yıkama makineleri koltuklara temiz su verirken aynı zamanda kirli suyuda emerler. Bu sayede koltuk kirlerinden arınırken aynı zamanda da durulanmış olur. Yıkama işlemi böylece sonlanır. Koltuklar ortalama 4 saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelirler.

Deri Araç koltuklarının Temizliği

Deri araç koltukları nasıl temizlenir? Sorunun cevabı oldukça basit. Bu iş kesinlikle tecrübeye dayalıdır. Deri araç koltukları özel solüsyonlar ile temizlenebilmektedir. Araba koltuklarının deri bölümlerinin tespiti yapılarak su ile teması önlenir(bazı deriler su ile temizlenebilir).

Deri araç koltuklarının temizliği

Lekeli bölümlere özel ilgi gösterilerek lekelerinden arındırılan deri araç koltuğu yıkama işlemine geçilir. Deri koltukların tümü uygun temizlik solüsyonları ile temizlenir. Bu işlem sonrasında kuruyan ve solüsyonu emen koltuklara deri bakım ürünleri uygulamaları yapılarak parlatılır ve ömrünün uzaması sağlanır. İşlem bu şekilde sonladırılır. 1 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Trabzon oto koltuk yıkama hizmeti almak için bir çok firma seçeneğiniz mevcuttur. Fakat kardem oto koltuk yıkama firması olarak sizlere tam profesyonel koltuk temizliği hizmeti sunuyoruz.

| Site haritası yolu gösterir.| Of Koltuk Yıkama |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp