fbpx

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Kardem Temizlik ve Yıkama Hizmetleri

Kardem Trabzon’da Hizmet Vermeye Başlamıştır. Firmamız Halı Yıkama, Koltuk Yıkama ve Yerinde Yıkama Hizmetleri Vermektedir. Özellikle Sektöre Yön Vermek İçin Akıllı Teknolojilerden Faydalanan Kardem Halı, Koltuk ve Yerinde Yıkama Firmamız Tüm Hizmetlerimizde Doğal Temizlik Sağlamaktadır. Kardem Halı Yıkama Fabrikası Siz Değerli Müşterilerimize Tam Kapsamlı Temizlik Hizmeti Sunmaktadır.

Kardem Halı, Koltuk, Yatak, Yorgan vb. Yıkamanın Yanında Oto Koltuk Yıkama, Ev Temizliği ve Diğer Temizlik Hizmetleriyle Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kardem  Halı Yıkama 10 Yıldır, Sizlerle…. Ve Artık Trabzon’da

Firmamız, Sunmuş Olduğu Hizmet Kapsamında Müşterilerinin Memnuniyetini Her Zaman En Önde Tutmaktadır. Hizmetlerimiz, Halı Yıkama, Koltuk Ve Kanepe Yıkama, Yorgan Ve Battaniye Yıkama, Yastık Yıkama Ve Yatak Yıkama Olarak Sayılabilmekle Birlikte, Bu Hizmetlerin Her Biri Kendilerine Özel Sanayi Ekipmanları İle Gerçekleştirilmektedir. Bu Şekilde En İyi Performans Alınmaktadır.

 
Misyonumuz
  • Etik ve Ahlak ilkelerine uygun hizmet veren firmalar ile çalışmak,
  • 7/24 iletişim desteği sunarak müşteri beklentilerini hızlı cevap vermek,
  • Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden firmalar ile ortaklık kurmak,
  • Kalite prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarımızı geliştirmek,

Makinalaşma sürecine ayak uydurmanın en önemli gereği, bu sürecin yeni teknolojilerini eksiksiz bir şekilde takip edebilmektedir. Halı yıkamada kullanılan sistem ve ekipmanlar için her geçen gün daha yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuzlaştırılmasında fayda sağlamaktadır.

 
Nasıl Çalışıyoruz
 
Teknoloji Desteği İle Hizmet?
 

Yeni teknoloji sistem ve mekanizmaları hizmetimize dahil etmemiz ile birlikte, müşterilimizin tüm ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha kusursuz bir şekilde karşılayabilmemiz mümkün olmuştur.

 
Vip Halı Yıkama Hizmeti
 

VIP halı yıkama desteğimiz sizler için sınırlı sayıda halı yıkama fabrikası tarafından sunulur. Bu destek müşteriler için bir çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle halılarınızı fabrikaya ulaştırmak ya da halılarınızı fabrikadan teslim almak gibi bir probleminiz bu hizmet ile ortadan kaldırılır. Bununla birlikte, çalışanlarımız, size ait halıların sizin isminiz ile muhafaza edilebilmesi adına daha doğru bir yol ile çalışabilmek için, evlerinizi ziyaret ettiklerinde halılarınızın tek tek etiketlenmesini gerçekleştirilirler.

 
Kalite Tesadüf Değildir..

Sizde üstün kaliteli hizmetlerimizden hemen yararlanmak için bizlere hemen ulaşın.

Kaliteli halı yıkama fabrikaları arasında yer alarak hizmet sunmak firmamız için bir gurur kaynağıdır ve bu gururun sektörde yer aldığımız süre boyunca bizimle yaşaması önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

| Site haritası yolu gösterir.| Trabzon Koltuk Yıkama – Koltuk Yıkama Fiyatları |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp