fbpx

Yomra Koltuk Yıkama – Profesyonel Koltuk Temizliği

30.10.2020
2.319
Yomra Koltuk Yıkama – Profesyonel Koltuk Temizliği

İçindekiler

Trabzon Yomra koltuk yıkama firmamız tüm semtlere hizmet vermektedir. Yaşam alanlarınızın her köşesinde bulunan koltuklarınızın temizliği sağlık açısından önem arz etmektedir.

Evlerde veya işletmelerde bin bir çeşit koltuk türleri bulunmaktadır. Her koltuk kumaş yapısına göre yıkanmalı veya temizlenmelidir. Yomra koltuk yıkama firmamız koltuk kumaş ve koltuk türüne göre ayrım yaparak yıkama, temizleme işlemi yapmaktadır. Değerli koltuk ürünleriniz için kaliteli temizlik arıyorsanız bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Yomra Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama çalışması bilgi ve tecrübe birikimi gerektirir. Teknolojinin gelişmesi koltuk ürünlerinde de kendini göstermeye başlamış durumdadır. Koltuk kumaşları son moda kumaş ürünleri ile kaplanmaktadır. Bu kumaşların zarar görmemesi için yıkama, temizlik işlemleri itina ile yapılır. Yomra koltuk yıkama uzman ekipleri koltuk türünüze uygun koltuk yıkama yöntemi seçerek çalışma yapar.

Koltuk Kumaşına Göre Evde Koltuk Temizliği

Koltuk kumaş türüne koltuk yıkama ya da koltuk silme işlemleri farklı olmalıdır.  Koltuklarınızın uzun ömürlü olması için kumaş türünü bilmeli ve uygulanacak yöntemler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Koltuk Yıkama

Yomra Koltuk Yıkama

☘ Evde Süet ve Kadife Koltuk Temizliği

Evde koltuk temizliği ev hanımlarının kendi yöntemlerini kullanarak yaptığı temizlik işlemidir. Süet ya da kadife koltuklarınızın temizlenmesi diğer koltuklara göre daha zordur. Süet koltukların temizlenmesi için sprey şişesinin içine saf alkol koyup lekeli bölgeye sıkınız. Yumuşak dokulu nemli bir bezle fazla bastırmadan koltuklarınızı silebilirsiniz. Kadife ya da süet kumaşların dokusunu bozmamak için sıcak su kullanımından kaçınmalısınız. Yomra koltuk yıkama ekibi olarak koltuk silme çalışmalarında sizlere profesyonelce destek veriyoruz.

☘ Evde Deri Koltuk Temizliği

Temizliği en kolayı olarak bilinen deri koltuklar, yapısına uygun temizlenmediği zaman deformeye uğrar ve görüntüsü bozulur. Özellikle aşırı kimyasal ve ağartıcı kullanımından mutlaka kaçınmalısınız. Ilık su ile beyaz kalıp sabun kullanmak deri koltuklarınızın korunmasına yardımcı olur. Koltuk silme işlemi bittikten sonra deri koltuklarınızı mutlaka kurulamalısınız. Aksi halde koltuklarda su lekeleri kalır ve görünüm açısından temiz görünmez.

☘ Evde Pamuklu Kumaş Koltuk Temizliği

Pamuklu kumaşların silinmesi diğer kumaşlara göre daha kolaydır. Ilık su ile beraber beyaz kalıp sabun, sirke, karbonat gibi ürünleri kullanarak koltuk silme işlemi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken, silme sırasında bezin çok sulu olması koltuklarınızın içine su kaçışına neden olur.

Bütün bu yöntemler evde koltuk silme yöntemleri olarak önerilir. Evde koltuk yıkama yapabilmeniz için özel yıkama cihazınızın bulunması ve yıkama konusunda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir. En etkili koltuk temizliği yöntemi için kurumsal Yomra yerinde koltuk yıkama firmasını arayarak koltuk yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Yomra koltuk yıkama firmamız verilen randevu saatinde adresinize gelerek kısa sürede hijyenik yıkama yapacaktır.

Koltuk Yıkama Sağlık İçin Önemi

Evlerimizin en önemli eşyaları olan koltukların temizliği bireylerin sağlığı için önemlidir. Koltuklar çok sık kullanıldığı için evde en çok tozlanan ve kirlenen eşyalardır. Koltuk temizliği için ev hanımları koltuk silme işlemini tercih eder. Koltuk silme sanılanın aksine hijyenik bir uygulama değildir. Tozlu ve kirli kumaş yüzeyini nemli bezlerle silmek kumaşın dokusunu ve içeriğini daha fazla kir birikmesine neden olur. Yani yüzey temizlenmiş ama içerik daha kötü vaziyet alır.

Koltuk Yıkama Önemi

Yomra Koltuk Yıkama

👉 Koltuk yıkama kimler yapabilir?

Koltuk yıkama, kurumsal firma bünyesinde bulunan alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Yomra koltuk yıkama firmamız profesyonel ve deneyimli ekipler ile koltuk yıkama çalışması yapar ve müşteri memnuniyeti garanti altına alınır.

👉 Koltuk yıkama hangi deterjanları kullanır?

Yomra koltuk yıkama firmamız koltuk yıkama çalışmasında anti-bakteriyel yıkama solüsyonları kullanır. İnsan sağlığını tehdit etmez ve koltuklarınızı derinlemesine temizler. Bu nedenle seçilen koltuk yıkama deterjanları özenle seçilir.

👉 Koltuk yıkama ne kadar sürer?

Koltuk yıkama süresi koltuk sayısına ve kirlenme durumuna göre değişebilir. Firmamızda ortalama koltuk yıkama süresi 1,5-2 saattir.

👉 Koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Yomra koltuk yıkama firması olarak Trabzon halkına uygun fiyatlar ile koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuk yıkama fiyatları bilgisi için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

👉Kış mevsiminde koltuk yıkanır mı?

Koltuk yıkama işlemi için mevsim fark etmez. Kullandığımız teknolojik cihazlar ile kuru köpük, ıslak köpük, buharlı yıkama seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Yaptığım işlem sonrası güçlü vakumlama yaparak koltukları %95 oranında kurutuyoruz. 4-5 saat koltuk kuruma zamanı vererek, sonrasında gönül rahatlığı ile koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

👉Koltuk Yıkama Zararlı Mı?

Koltukların temizliği insan sağlığı açısından önemli bir işlemdir ve koltuk yıkama düzenli olarak yapılmalıdır. En az yılda bir kere kurumsal Yomra koltuk yıkama firmamızı tercih ederek yıkama yaptırabilirsiniz.

Koltuk yıkamanın koltuklara zararı var mı? Profesyonel yıkama kalitesini bilmeyen kişiler bu soruyu çok sık sorar. Koltuk yıkama işleminin koltuklarınıza hiçbir zararı yoktur. Aksine düzenli olarak yıkatılan koltukların ömrü uzar, görüntüsü ilk günkü gibi canlı kalır. Çünkü Yomra koltuk yıkama aşamalarında özel koltuk yıkama cihazları ve koltuk yıkama solüsyonları kullanılır. Bilinenin aksine evde bilinçsiz olarak yapılan koltuk yıkama ya da yıkama girişimleri koltuklarınıza zarar verir ve ömrünü kısaltır.

Bu verilere göre profesyonel koltuk yıkama işlemi zarardan çok koltuklara fayda sağlamaktadır. Koltuklarınızın temizliği ve güvenliği için kurumsal Yomra koltuk yıkama firma seçimi yapmalısınız.

Koltuk temizliği denilince akıllara gelen ilk işlem koltuk silmedir. Koltukların hijyenik ve tam anlamıyla derinlemesine temizlenmesi için Yomra koltuk yıkama hizmeti en ideal seçenektir. Evde koltuk yıkama yapmadan önce yeterli ekipman ve bilgi tecrübeniz var mı? Evde yapılacak koltuk temizleme koltuklarınıza zarar verir ve sadece yüzeyi temizler. Ev konforu için en önemli etken olan koltuklarınızı profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla derinlemesine temizleyip sizlere teslim ediyoruz. Sağlıklı ev ortamı için temiz koltuklar önemli etkendir…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

| Site haritası yolu gösterir.| Of Koltuk Yıkama |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp