fbpx

Of Koltuk Yıkama

30.10.2020
2.075
Of Koltuk Yıkama

Koltuklar bakteri, mayt gibi küçük zararlı canlıların yaşama alanıdır. Temizliğin yetersiz olduğu koltuklarda oluşan kir ve tozlar bakteri üremesine sebep olur. Canlı mikroorganizmaların üremelerini önlemek ev imkanlarıyla zor bir iştir.

Koltuklar gün boyu birilerini misafir eder üzerinde oturmanın yanı sıra yeme içme, çocuk oyunları, atıştırmalıklar gibi birçok eylem koltuk üzerinde gerçekleştirilir. Tüm artıkların birikmesiyle koltuklar zamanla kirlenir ve kirlenmeye bağlı olarak düzenli olarak koltuk yıkama yaptırmanız sağlığınız için önemlidir.

Ucuza mal edebilmek için ya da koltuk yıkama firmalarına güvenilmediği için evde koltuk yıkama tercih edilmektedir. Ancak evde yapılan koltuk temizliği sadece yüzeysel temizliktir ve asla hijyenik değildir.  Of koltuk yıkama firmasına başvurarak koltuklarınızın yenilendiğine kendiniz şahit olacaksınız.

Koltuk Silme Tavsiyeleri

Koltuk yıkama yapılmayan koltukları temiz tutmak için evde koltuk silme işlemleri uygulanır. Ancak unutulmamalıdır ki koltuk silme çalışması sadece yüzeysel temizliktir ve hijyen açısından yetersizdir.

Evde koltuk temizliği için kimyasal kullanılması önerilmez. Kimyasallar koltuklarınızın aşınmasına hatta renk değişimine uğramasına sebep olur.

Koltuk silme işlemi için;

🔹Mutlaka ılık su kullanın. Sıcak su kullanımından kaçının. Sıcak su koltuk kumaşının dokusuna ve rengine zarar verir.

🔹Ilık su içine beyaz kalıp sabun, karbonat, sirke gibi doğal ürünler kullanın. Kimyasal ya da ağartıcı kullanılması koltuklarınızın deforme olmasını sağlar.

Koltuk Yıkama Kimler Yapmalı

Koltuk yıkama firmalarının koltuk yıkama stilleri farklılık gösterir. Birçok evde hala koltuk yıkama firmaları tercih edilmez. Of koltuk yıkama ön yargılarınızı yok edecek ve sizlere koltuk yıkama işlemi için gerekli güveni verecektir.

Koltuk yıkama kimler tarafından yapılmalıdır? Aslında kilit soru bu olmalıdır. Koltuk yıkama yapacak kişiler kesinlikle koltuk kumaşını, koltuk türünü, kullanılacak deterjan ayrımını ve cihaz parça seçimini en iyi yapabilen bilir kişiler olmalıdır.

Konu hakkında hiçbir fikri olmayan gelişigüzel koltuk yıkama yapan kişi ya da kurumlar koltuklarınızı kullanılmaz hale getirebilir.

Peki güvenilir koltuk yıkama firması nasıl anlaşılır? Of koltuk yıkama firmamız müşteri ürününü büyük bir titizlik ve itina ile işlem yapmaktadır. Genel olarak yerinde koltuk yıkama çalışmasıyla koltuklar müşteri yanında yıkandığı için ufak problemlere müdahale edebilme imkanı bulur.

Tabi gerçek olan yazıyla çok şey anlatılmak istense de denemeden of yerinde koltuk yıkama firmasının kalitesi anlaşılamaz. Bizleri denemeden ön yargılarınızdan kurtulamazsınız.

Koltuk yıkama için hangi ürünler kullanılır? Koltuk yıkama işleminde yıkama deterjanları olarak yan sanayi ürünleri ve ağartıcılar kullanılmamalıdır. Of koltuk yıkama firmamız özel deterjan ve özel leke çıkarıcı ürün seçeneklerini kullanılır. Deterjan kalitesi koltuk yıkama sonrası kendini gösterecektir.

Koltuk yıkama süresi ne kadar sürer? Koltuk takımı yıkanma süresi koltuk kirlenme derecesine göre değişir. Ortalama olarak koltuk yıkama 1,5/2 saat sürebilmektedir. Talebe göre yerinde buharlı koltuk yıkama ve yerinde köpüklü koltuk yıkama yöntemleri tercih edilebilmektedir.

Koltuklar ne kadar sürede kurur? Koltuklarınız yıkandıktan 5/6 saat sonra kullanıma hazır olacaktır. Kuru köpük ya da buharlı yıkama teknolojisiyle koltuklarınız kısa sürede kurumuş olacaktır. Mevsim şartları da koltuk yıkama sonrasında koltuklarınızın kuruma süresini etkileyebilir.

Of koltuk yıkama fiyatları ne kadar? Koltuk yıkama fiyatları firmalar göre değişkenlik gösterir. 2020 güncel Koltuk yıkama fiyatlarını kullanılan ürün kalitesi, uzman bilgisi gibi faktörler fiyatları belirler. Kesin koltuk yıkama fiyatları için Of koltuk yıkama firmasıyla iletişime geçerek, evinize gelen personeller kumaş ve yıkama tekniğine göre sizlere fiyat vermektedir.

Trabzon yerinde koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis imkanı ile garantili hizmet sunmaktadır. Koltuklarınızı sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için yılda en az bir kere yıkama yaptırmalısınız. Of Koltuk yıkama kolaylığının avantajlarından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

| Site haritası yolu gösterir.| Beşikdüzü Koltuk Yıkama |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp