fbpx

Maçka Koltuk Yıkama

30.10.2020
2.079
Maçka Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda doğru ya da yanlış birçok bilgi bulunmaktadır. Kurumsal koltuk yıkama firmaları için yanlış düşünceler geçerliliğini kaybetmiştir. Bunun nedeni günümüz teknoloji imkanları en verimli biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Firmalar rekabet yarışı içindedir ve en iyisini üretmek için kaliteli hizmet sunar. Bu doğrultuda Maçka halı yıkama firmamızın bünyesinde bulunan Maçka koltuk yıkama birimimiz en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışır.

Koltuk yıkama basit bir temizlik değildir. Koltuklara yıkama yapılması ev şartlarında imkansızdır. Yıkanan koltukta emilen suyu sıkma imkanı yoktur. İçeride kalan su bakteri oluşumunu arttırır ve koltukların içinde çürüme ihtimalini ortaya çıkarır.

Maçka Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuklarınızı yıkamak için güvenilir firmalarla çalışabilirsiniz. Koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken ciddi bir işlemdir. Maçka koltuk yıkama birimimizden destek talebinde bulunduğunuz andan itibaren koltuklar için yıkama aşamaları sırasıyla ve itina ile gerçekleşir.

  1. Islatma

Özel püskürtme cihazları kullanılarak özel antibakteriyel solüsyonlarla koltuklar ıslatılır. Islama işleminden sonra koltukların nemlenmesi için 5 dakika beklenir. Böylece kirler ve lekeler yumuşayarak kendini kusar.

  1. Fırçalama

Bu aşamada koltuk kumaşında oluşan lekeler hassas fırçalama darbeleriyle çıkarılır. Lekeler %99 oranında çıkmış olur. Koltuk yıkama aşamalarından en çok zaman alan fırçalama aşamasıdır. Kurumsal olmayan firmalar bu aşamadan çoğunlukla uzak durur. Koltuk fırçalama işlemi yapmayan firmalara itibar etmeyin.

  1. Vakumlama

Koltuk kumaşının altına işleyen su vakum cihazı ile geri çekilir. Bu işlem önemlidir çünkü su iyi çekilmezse koku ve kusma meydana gelir. Teknolojik kaliteli cihazlarımızla çektiğimiz kirli su cihaz kazanına çekilir. Bu sayede kirlerden arınmış olur be bu işlem koltuk derinlemesine temizlenene kadar devam eder. Temizlendiğini kazanda biriken suyun renginden anlayabiliriz. Bu kazanı koltuk sahibi de görebilir. Böylece yapılan işlemde özenle çalışıldığı anlaşılabilir. Maçka yerinde koltuk yıkama avantajlarından biri de yapılan her işleme müşteri tanık olur ve hata olasılığı en aza indirgenmiş olur.

Yıkama aşamaları bittikten sonra ortamda bulunan camlar açılarak temiz hava etkisiyle koltuklarınız kurumaya başlar. Ortalama 5/6 saat sonra koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Maçka Koltuk Yıkama Hizmet Alanları

🔹Evler ve özel mülkler: evler koltuk yıkama çalışmasının en yoğun yapıldığı alanlardır. Yılda bir kere evlerde bulunan koltukların Maçka koltuk yıkama firması tarafından yıkanması önerilir.

🔹Cafe ve Restaurantlar: Dışarıda bulunan yeme içme alanları her daim temiz olmalıdır. Temizliğine dikkat eden her işletme insan sağlığına önem verdiği için daha çok tercih edilir. Mekanların her alanının temiz olması gerektiği gibi koltuklarında temizliğine dikkat edilmelidir. Periyodik aralıklarla ve sık olarak koltuk yıkama işlemi yaptırılmalıdır.

🔹Hastaneler ve oteller: hastane ve oteller hizmet sektörü olarak insan yoğunluğunun en fazla olduğu işletmelerdir. Kurumsal ve kaliteli hizmet sunmak adına temizliği ön planda tutulmalıdır.

Her türlü mekan ve alanlarda profesyonel koltuk yıkama işlemi yapıyoruz. Koltuklarınız ilk günkü canlı görünümünde olması için koltuklarınızın bakımını ihmal etmeyin. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz garanti kapsamı içerisinde yapılmaktadır. Profesyonel makine ekipmanları, alanında uzman kadromuz ile ev iş yerlerine kısa sürede tertemiz hale getiriyoruz. Maçka koltuk yıkama firmasıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

| Site haritası yolu gösterir.| Trabzon Profesyonel Petek Temizleme %100 Garantili Hizmet |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp