fbpx

Arsin Koltuk Yıkama

24.10.2020
2.286
Arsin Koltuk Yıkama

İçindekiler

Arsin Koltuk Yıkama

Evlerimizde salonlarımızı süsleyen koltuklar şık ve canlı görünümünü temizlenme sıklığına göre taze tutabilir. Koltuklarımız kullanıma bağlı olarak deforme ve kirlenmeye maruz kalır. Koltuklarınıza evde yıkama yapmak pek mümkün değildir. Koltuklar iç dolgu malzemeli olduğu için yıkama esnasında kullanılacak suyu dışarı atamaz. İçeride kalan su koltuklarınıza hiç istenmeyen zararlar verir.

Koltuk silme işlemi ise koltukların yüzeyini temizlemekten başka bir şey değildir. Yüzeysel olarak kirler ve tozlar arındırılır. Sonradan oluşan lekelere ağartıcı ya da farklı kimyasallarla müdahale etmek lekenin derinlemesine işlemesine neden olur.

Koltuk Akarları ve Maytlarla Yaşamayın

Halk arasında mayt olarak bilinen akarlar solunum hastalığı sebebi olan küçük bakterilerdir. Gözle görülmediği için varlıklarından haberimiz bile olmaz. Maytların varlığını ancak ellerde ve ayaklarda aşırı kaşınma ve morarma belirtileri ile anlayabiliriz ki bu da çoğu zaman doktorların vardığı sonuçtur. Bu zararlı canlılarla yaşamamak için koltuklarınızı düzenli olarak yıkatmalısınız. Alanında uzman halı yıkama firmamızın Arsin koltuk yıkama biriminden yardım alabilirsiniz.

Arsin Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı yıkama ya da buharlı temizlik son yıllarda en iyi dezenfekte yöntemlerinden biridir. Kuru temizleme olarak bilinir. Ancak ortam ve eşya temizliğinde çok etkili bir yöntemdir. Arsin koltuk yıkama birimimiz yerinde koltuk yıkama teknolojisinde genelde buharlı koltuk yıkama teknolojisini kullanmaktadır.

Yüksek sıcaklık ayarları yapılarak koltuk kumaşına uygun sıcaklık ve basınç ayarlaması hassas olarak yapılır. Bu işlemi alanında uzman olmayan kişilere yaptırmamanız önerilir. Uygulaması kolay ama yanlış işlem sonrası koltuklarınız zarar görür. Böylece hem koltuk yıkama işlemi hüsranla sonuçlanır hem de sizlere ek masraf çıkmış olur.

Buharlı koltuk yıkama çalışması yaparken sizlerin isteğine göre deterjan kullanımı yapılır. Deterjan kullanılması gerekli olmasa da müşteri isteğine göre durum değişebilir. Buharın yüksek basınçlı ve yüksek sıcaklıkta olması birçok kiri söker atar. Buharlı temizlik küçük çocuklu evlerde, solunum hastalığı, alerji gibi özel durumu olan kişilerin bulunduğu ortamlarda tercih edilir ve önerilir.

Arsin Yerinde Kuru Köpük Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama günümüz teknolojik cihazlarıyla mümkün ve garantili sonuçlar üretir. Koltuklarınıza hem sizlerin göz önünde işlem yapılır hem de daha kısa sürede koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Günlerce hatta haftalarca koltuk bekleme gibi bir derdiniz olmayacak. Zamandan tasarruf etmek isteyenler için yerinde koltuk yıkama çok yerinde bir karar olacaktır.

🔹Köpük sistemi uygulaması için ilk olarak koltuk tozlardan arındırılır ve özel şampuanlarla, cihazlarla köpürtme işlemi başlatılır. Köpürtme yapılırken lekeler üzerinden birkaç defa geçilir. Böylece lekeli bölgede hassas fırçalama işlemi yapılır ve kirler çıkarılır.

🔹Sonradan oluşan lekelere müdahale edilmesi önerilir. Müdahale edilen her leke yanlış uygulama ve yanlış kimyasal kullanımı sonucunda derinlere işler ve koltuk yıkama işleminde zorlayıcı olabilir.

🔹Leke sökme işlemi de bitirildikten sonra koltuğa verilen köpük vakumlama yoluyla geri çekilir. Mevsim sıcaklığına göre 6 ila 8 saat sonra koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Firma Seçimi

Halı yıkama firmalarının kendi bünyelerinde bulunan koltuk yıkama birimleri oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Farklı tür koltuklar için farklı uygulamalar yapan firma seçimi önemlidir. Her koltuk aynı yöntemlerle yıkanmaz. Koltuk türüne uygun cihaz, şampuan ve uygulama tekniklerimizle Arsin koltuk yıkama firmamız profesyonel hizmet sunmaktadır.

Trabzon koltuk yıkama Trabzon’da tüm semtlere hizmet vermektedir. Yıkanan tüm koltuklar Covid-19 virüsü tedbirleri alınarak yıkanmaktadır. Temiz koltuk, sağlıklı bireyler için koltuklarınızı periyodik olarak alanında uzman kişilerden destek alarak yıkatmalısınız. Halı, koltuk ve tüm yıkama işlemleriniz için Arsin koltuk yıkama firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

| Site haritası yolu gösterir.| Arsin Koltuk Yıkama |

Telefon Yol Tarifi WhatsApp